Seeds (8.x-4.7) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: - All -
ka: - ყველა -
