Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-4.8) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Upload
az: Yükləmə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Desc
az: azaldın

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Document
az: Sənəd

en: Tabs
az: Tablar

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
