Seeds (8.x-4.9) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Upload
jv: Unggah

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Asc
jv: Urut Maju
