Seeds (8.x-5.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
