Seeds (8.x-5.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
