Seeds (8.x-5.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Upload
ku: بارکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
