Seeds (8.x-5.2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Insert
hr: Umetni

en: Upload
hr: Otpremi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Asc
hr: Uzlazno
