Seeds (8.x-5.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
