Seeds (8.x-6.12) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: File
bn: ফাইল

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Upload
bn: আপলোড

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
