Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.12) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Back
mr: मागे

en: Help
mr: मदत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
