Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.13) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
