Seeds (8.x-6.13) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Справка

en: Upload
bg: Трансфер

en: Create
bg: Създаване

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен
