Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.13) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Create
eo: Kreu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Videos
eo: Filmetoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
