Seeds (8.x-6.13) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Back
fa: بازگشت

en: Help
fa: راهنما

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Create
fa: ایجاد

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Video
fa: ویدیو

en: Documents
fa: اسناد

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟
