Seeds (8.x-6.13) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: File
ru: Файл

en: Search
ru: Дилээри

en: Image
ru: Чурук

en: Help
ru: Дуза

en: Page title
ru: Арынның ады

en: User login
ru: Кирери
