Seeds (8.x-6.14) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Help
is: Hjálp

en: Upload
is: Uppsending

en: Create
is: Stovna

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
