Seeds (8.x-6.16) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
