Seeds (8.x-6.17) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
