Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.17) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: Insert
sk: Vložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Tabs
sk: Záložky

en: Offset
sk: Ofset

en: Choose
sk: Vybrať

en: Embed
sk: Vložiť

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Videos
sk: Videá

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
sk: Začnite písať názov článku z obsahu a vyberte ho. Môžete tiež zadať internú cestu, ako %add-node alebo externú adresu URL, napríklad %url. Zadajte %front pre úvodnú stránku.

en: User account menu
sk: Používateľské menu
