Seeds (8.x-6.18) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Upload
ps: پورته کول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
