Seeds (8.x-6.18) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Back
th: กลับ

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Create
th: สร้าง

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Video
th: วีดีโอ
