Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.21) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: Insert
ar: أدرج

en: Upload
ar: رفع

en: Create
ar: أنشئ

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Tools
ar: الأدوات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: - All -
ar: - الكل -

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Link to
ar: رابط ل

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Media Image
ar: صورة الوسائط
