Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.21) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Create
km: បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
