Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.21) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
