Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.22) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
