Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.22) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Insert
mn: Оруулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
