Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.23) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Back
af: Terug

en: Help
af: Hulp

en: Upload
af: Oplaai

en: Create
af: Skep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
