Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.23) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Tools
bs: Alati

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
