Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.23) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Back
nn: Attende

en: Help
nn: Hjelp

en: Insert
nn: Set inn

en: Upload
nn: Last opp

en: Create
nn: Lag

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Choose
nn: Vel

en: - All -
nn: - Alle -
