Seeds (8.x-6.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
