Seeds (8.x-6.6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
