Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.6) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: File
pl: Plik

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Back
pl: Wstecz

en: Help
pl: Pomoc

en: Insert
pl: Wstaw

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Desc
pl: Malejąco

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Video
pl: Wideo

en: Document
pl: Dokument

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Choose
pl: Wybierz

en: Embed
pl: Osadzony

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Videos
pl: Filmy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Media Image
pl: Obraz

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
pl: Ręcznie wprowadzone ścieżki powinny zaczynać się od /, ? lub #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
pl: Zacznij wpisywać tytuł fragmentu zawartości aby ją wybrać. Możesz także wprowadzić wewnętrzną ścieżkę taką jak %add-node lub zewnętrzny adres URL taki jak %url. Wprowadź %front aby utworzyć odnośnik do strony głównej.

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
