Seeds (8.x-6.7) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Back
oc: Precedent

en: Help
oc: Ajuda

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Tabs
oc: Onglets

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
