Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: File
bn: ফাইল

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Upload
bn: আপলোড
