Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.0) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Home
ca: Inici

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Insert
ca: Insereix

en: Audio
ca: Àudio

en: Upload
ca: Puja

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Sort by
ca: Ordena per

en: White
ca: Blanc

en: Video
ca: Vídeo

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Choose
ca: Tria

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Secondary
ca: Secundari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Dark
ca: Fosc

en: Master
ca: Mestre

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
ca: Els camins introduïts manualment han de començar amb /, ? o #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada.

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
