Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
