Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
