Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Upload
eu: Igo

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Choose
eu: Hautatu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Asc
eu: Goraka
