Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Upload
gl: Subir

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: White
gl: Branco

en: Documents
gl: Documentos

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Transparent
gl: Transparente

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary
gl: Primario

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Videos
gl: Vídeos

en: Secondary
gl: Secundario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Dark
gl: Escuro

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
