Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
