Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
