Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ
