Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Upload
ps: پورته کول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Select
ps: غوره

en: - All -
ps: - ټول -
