Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Video
th: วีดีโอ

en: Select
th: เลือก
