Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Insert
be: Уставіць

en: Audio
be: Аўдыё

en: Upload
be: Загрузіць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Select
be: Выбраць

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Dark
be: Цёмная
