Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Audio
bg: Музика

en: Upload
bg: Трансфер

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Select
bg: Избери

en: Audio file
bg: Аудио файл
