Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Select
gu: પસંદ કરો
