Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: - All -
ka: - ყველა -
