Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Upload
lt: Įkelti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: White
lt: Baltas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Light
lt: Šviesi

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
lt: Rankiniu būdu įvesti keliai turi prasidėti /, ? ar #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
lt: Pradėkite rašyti turinio pavadinimą, kad jį pasirinkti. Galite pridėti ir vidinė kalią kaip %add-node arba išorinį URL kaip %url. Įveskite %front nuorodai į pirma svetainės puslapį.

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Wrapper attributes
lt: Wrapper atributai
