Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
